poniedziałek, 2 marca 2015

Szydełkowe koszulki na jajka

Ubranka na jajka robione szydełkiem naprawdę mnie "wciągnęły". Gdy robię jedno np. białe, już myślę o takim samym wzorze w kolorach, gdy opanuję jeden schemat, już wpada mi w oko inny godny wypróbowania. W internecie jest bardzo dużo pomysłów na tę dekorację świąteczną. Koszulki robię szydełkiem nr 1,25 z nici Kaja. Białe ubranka dobrze prezentują się na jajkach, które celowo ugotowałam w łupinach z cebuli.


5 komentarzy:

 1. Śliczności :-) Piękne kolory i wzory :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie, świątecznie, wiosennie, kolorowo. Moja żona również robi podobne koszulki na jajka, również na szydełku. Ale ona czasami też krochmali je na balonach i robi takie szydełkowe ażurowe ozoby. Wkłada je w wazony, wiesza na ozdobnych gałęziach. Ozdabia nimi również nasz koszyczek ze święconką. No i rozdaje znajomym, by mieli w domu atmosferę świąt i wiosny. Dla mnie zapach krochmalu to wiosna, bo zawsze czuć w całym domu gdy żona krochmali.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super koszulki,a te kolorowe najładniejsze.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne te koszulki kolorowe jak i białe na tych ciemnych jajkach wyglądają rewelacyjne. Szkoda że u mnie w domu same jajka z jaśniejszą skorupką.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze. Jest nam bardzo miło.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...