czwartek, 30 kwietnia 2015

Kolekcja szydełkowych kaktusów

Moje kaktusy się tak spodobały, że postanowiłam stworzyć kolejne dzięki czemu moja kolekcja jest coraz większa. Wielką frajdę sprawiło mi wyszukiwanie 'żywych' kaktusów w internecie, nawet nie wiedziałam że jest ich taka różnorodność. Dzięki tym poszukiwaniom, odrobinie wyobraźni i umiejętności powstała kompozycja w jednej dużej doniczce, którą możecie podziwiać na zdjęciach. Kuliste kaktusy wykonałam na drutach wzorem patentowym, pozostałe są szydełkowe. Plastikowa doniczka także jest obrobiona szydełkiem. Materiały użyte to różne rodzaje i kolory włóczek, a wypełnienie z ikeowskich  poduszek. Całość jest lekka, a  kaktusy są miękkie i miłe w dotyku. Jeśli chcielibyście stworzyć swoją kolekcję lub aby ta kolekcja urozmaicała wnętrze Waszego domu skontaktujcie się z nami. Kontakt znajdziecie na pasku bocznym.
10 komentarzy:

 1. They are awesome! What a nice idea to decorate the house!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe ! Cudna kompozycja kaktusów :-) Bardzo mi się podoba.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczne!
  Bardzo lubię kaktusy i mam do nich sentyment z racji tego, że kiedyś na moim parapecie miałam całkiem sporą kolekcję tych prawdziwych. Niestety, pani Zima jednego roku była bardzo okrutna - wymroziła mi je prawie wszystkie:(( Trzeba dodać, że kiedyś prawdziwe zimy trwały naprawdę kilka miesięcy, okna nie były plastikowe i mocno wiało, jeśli tych okien porządnie się nie uszczelniło.
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. wyglądają jak prawdziwe a do tego jeszcze nie kłują- piękne

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne są , na wszelki wypadek nie pokarzę mamie, bo też będzie takie chciała ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Super są:) I dla "zapominalskich" jeszcze lepsze jak żywe - nie trzeba ich podlewać, a i tak się super prezentują:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam szczerze to ja bardzo słabo gustuję w blogach i muszę powiedzieć, że akurat ten jest jednym z niewielu, które mnie zainteresowały. Obserwuję twoje prace i muszę przyznać, że masz bardzo, ale to bez żadnej przesady bardzo wielki talent. Aż chce się tu wracać i z pewnością już niedługo wrócę, a kaktusy przecudne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawione komentarze. Jest nam bardzo miło.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...